Movies
Ratings
17
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0