Movies
Ratings
313
The DescentRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0