Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0