Movies
Ratings
203
Extreme JobRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0