Movies
Ratings
138
Begin AgainRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0