Movies
Ratings
226
The Last PrincessRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5