Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.0