Titles you rated
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 2.5
Empire RecordsRated ★ 0.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.0
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 3.0
The Night HouseRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5