Movies
Ratings
119
Cast AwayRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0