Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0