Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0