Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.5