Movies
Ratings
243
Extreme JobRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The AwakeningRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
AdriftRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0