Movies
Ratings
92
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 2.5