Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0