Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0