Movies
Ratings
148
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 1.5
The MistRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.5