Titles you rated
Pacific RimRated ★ 1.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0