Titles you rated
Crocodile DundeeRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Another 9 1/2 WeeksRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0