Movies
Ratings
31
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 1.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 1.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0