Movies
Ratings
89 GattacaRated ★ 5.0 GattacaRated ★ 5.0
 Wreck-It RalphRated ★ 4.0 Wreck-It RalphRated ★ 4.0
 The Suicide ForecastRated ★ 4.0 The Suicide ForecastRated ★ 4.0
 A Beautiful MindRated ★ 4.0 A Beautiful MindRated ★ 4.0
 The Simpsons MovieRated ★ 4.0 The Simpsons MovieRated ★ 4.0
 American History XRated ★ 5.0 American History XRated ★ 5.0
 Red DragonRated ★ 4.0 Red DragonRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5 Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
 Pan's LabyrinthRated ★ 4.0 Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
 BedevilledRated ★ 4.5 BedevilledRated ★ 4.5
- DoctorRated ★ 4.0
 The Front LineRated ★ 4.0 The Front LineRated ★ 4.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 5.0 Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
 Night at the MuseumRated ★ 4.0 Night at the MuseumRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 4.0 The Face ReaderRated ★ 4.0
 The Social NetworkRated ★ 3.5 The Social NetworkRated ★ 3.5
 Suspect XRated ★ 5.0 Suspect XRated ★ 5.0
 May 18Rated ★ 3.5 May 18Rated ★ 3.5