Movies
Ratings
322
Love NowRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0- The SpyRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5