Movies
Ratings
29
The AvengersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0