Movies
Ratings
251
InnocenceRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.0
CatsRated ★ 1.0