Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5