Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0