Movies
Ratings
184
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.0