Movies
Ratings
20
InceptionRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
MotherRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0