Movies
Ratings
362
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5- The Bionic WomanRated ★ 0.5
The Little Girl Who Conquered TimeRated ★ 1.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.5
House of Flying DaggersRated ★ 1.5
Between Love and HateRated ★ 2.0- Love Strikes!Rated ★ 5.0