Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
SuffragetteRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5