Movies
Ratings
42
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5