Titles you rated
The ApartmentRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
FilthRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5