Movies
Ratings
285
The Zone of InterestRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
VacationRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0