Movies
Ratings
131
TrumboRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0