Movies
Ratings
17
The NotebookRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 5.0