Movies
Ratings
82
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
CubeRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0