Titles you rated
VertigoRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0