Movies
Ratings
100
A Beautiful MindRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5