Movies
Ratings
30
Step UpRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0