Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5