Titles you rated
ThorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5