Movies
Ratings
513
UnbrokenRated ★ 4.5
HookRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 2.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0