Movies
Ratings
180
FearlessRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5