Titles you rated
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0