Movies
Ratings
16
ZootopiaRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0