Movies
Ratings
136
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.5