Movies
Ratings
50
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0