Movies
Ratings
70
AvatarRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5