Movies
Ratings
65
The Big SwindleRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0