Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0- Miss FortuneRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0